Patsiendile

Melanoomist, kahtlastest sünnimärkidest ja Dermtesti võimaldatud teenusest

Dermtest toob murettekitava sünnimärgi kontrolli Sinu kodu lähedale

Dermtesti eesmärk on parandada nahavähi varajast avastamist. Selleks oleme loonud teenuse, mis võimaldab kodu lähedal Dermtesti partner-kliinikus saada muret tekitavale sünnimärgile nahaarsti hinnang.

Dermtesti lahenduse puhul ei pea ootama pikas järjekorras ning samuti ei pea kohe nahaarsti juurde kohale sõitma. Dermtest aitab saada sünnimärgile või muule nahamoodustisele kiire nahaarsti hinnang. Tegemist on tasulise teenusega.

Spetsiaalse kaameraga (dermatoskoop) pildistatakse partner-kliinikus ühe visiidi käigus 1-3 probleemset sünnimärki, mis inimesele muret teevad. Seejärel analüüsivad suurendatud pilte spetsiaalse koolituse läbinud tunnustatud dermatoskopistid ning vastuse saab 2 tööpäeva jooksul. Dermtesti puhul ei ole tegemist kogu keha kontrolluuringuga, vaid esmase üksiku sünnimärgi kontrolli ning hilisema sünnimärgi jälgimise võimalusega. Uuringu tegemise aja saab kiiresti – keskmine aeg registreerimisest visiidini on 5 päeva.

Loe lähemalt Dermtesti blogist
Sünnimärk teeb muret? Telemeditsiin pakub kiire lahenduse

Dermtesti partner-kliinikud kasutavad digitaalset dermatoskoopi, millega tehakse kõrge kvaliteediga ja suure suurendusega pildid Sinu valitud sünnimärkidest. Dermatoskoopilised pildid lubavad arstidel vaadelda naha kihte ning struktuure, mida palja silmaga ei näe või on raske hinnata. Dermatoskoopia pildid koos vajaliku lisainformatsiooniga saadetakse turvalist telemeditsiinilahendust kasutades dermatoskopistile, kes annab sünnimärgi kohta erialase hinnangu ning arvamuse.

Dermtesti lahenduse eelised

  • Kiiresti kättesaadav teenus
  • Ei pea kahtlase sünnimärgi puhul kohe dermatoloogi juurde sõitma
  • Euroopa dermatoloogide seltsi poolt tunnustatud diagnostikameetod
  • Kogenud ja spetsiaalse koolituse läbinud dermatoskopistide hinnang